مدیر بایننس: با 2 هزار میلیارد دلاری شدن ارزش کل بازار بیت کوین، قیمت بیت کوین میتواند 100هزار دلاری شود

صرافی ارز دیجیتال بایننس

مدیر اجرایی ارشد صرافی بایننس، چانگ پنگ ژائو، گفته است که ارزش بازار بیتکوین میتواند به راحتی 2 هزار میلیارد دلاری شود و قیمت بیت کوین به 100,000 دلار برسد.

چانگ پنگ ژائو معروف به CZ، مدیر اجرایی ارشد صرافی ارز دیجیتال بایننس معتقد است که بیت کوین میتواند به راحتی به ارزش بازار 2 هزار میلیارد دلاری دست پیدا کند چراکه دولت‌های سراسر دنیا به چاپ بیشتر پول روی آورده‌اند. اگر این امر درست باشد، قیمت بیت کوین سر به فلک خواهد کشید و 100,000 دلاری خواهد شد.

توئیت چانگ پنگ ژائو درباره پیش بینی قیمت بیت کوین

وقتی که قیمت هزار میلیارد دلاری به روزمرگی تبدیل شود

آقای CZ اظهار داشته است که تنها به تعداد کمی از خریداران نیاز است تا ارزش کل بازار بیت کوین به رقم 2 هزار میلیارد دلاری برسد.

قاعدتا این هدف و تارگت باتوجه به اینکه بسته‌های حمایتی مقابله با ویروس کرونا در حال نزدیک شدن به رقم 6 هزار میلیارد دلاری است، خیلی بعید بنظر نمیرسد. این امر بزرگترین بمب مالی در تاریخ جهان است که به گفته جیمسون لاپ، مدیر تکنولوژی ارشد کاسا، به اندازه 50 شبکه بیت کوین ارزش دارد.

توئیت جیمسون لاپ بسته حمایتی دولت آمریکا برای مقابه با ویروس کرونا

این بسته حمایتی حاوی 4 هزار میلیارد دلار است که برای تقویت قدرت بانک فدرال ریزرو ایالات متحده استفاده میشود که اخیرا عملیات فروش اوراق قرضه به ارزش 1 میلیارد دلاری در روز را تا پایان ماه مارس اجرایی کرده است.

پیش بینی همیشه صعودی آقای ژائو

آقای ژائو همیشه بخاطر پیش بینی های قیمت بیت کوین خود مورد نقد قرار گرفته و گاهی اوقات هم بسیار اشتباه میکرده است. توئیت اخیر وی درباره نماندن قیمت بیت کوین زیر 10,000 دلار در کنار سقوط 50 درصدی قیمت این ارز دیجیتال نیز یکی از واضح ترین پیش بینی های اشتباه وی بوده است.

این امر نیز گویای همین مسئله است که چرا بسیاری از فالوورهای وی توئیت 2 هزار میلیارد دلاری شدن ارزش بازار بیت کوین وی را به عنوان یک سیگنال کوتاه مدت افزایش قیمت در نظر گرفته‌اند. علی ایحال، آقای ژائو به نظر فروشندگان درباره پیش بینی هایش اهمیتی نمیدهد.

کانال تلگرام سیگنال‌های رایگان ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/irccsignal

کانال خبری ارزهای دیجیتال ایران کریپتوکارنسی
https://t.me/ircc_com

گروه نقد و تحلیل ارزهای دیجیتال
https://t.me/irccgroup

آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط