رکورد حجم معاملات آتی بیت کوین در پلتفرم بکت شکسته شد

معاملات آتی بیت کوین بکت

حجم معاملات آتی بیت کوین در پلتفرم بکت روز به روز در حال افزایش است. دیروز این صرافی توانست رکورد 50 میلیون دلار حجم معاملات آتی بیت کوین را ثبت نماید.

بر اساس باتِ توئیتر منتصب به پلتفرم بکت که به گزارش روزانه حجم معاملات آتی بیت کوین در این صرافی می‌پردازد، روز گذشته 27ام آذر این صرافی توانست رکورد 50 میلیون دلار حجم معاملات که تاکنون بی‌سابقه بوده است را از خود به جای بگذارد.

جابجا کردن پی در پی رکورد

به گزارش U.Today، آمار نشان می‌دهد که همواره با نوسانی شدن قیمت بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال، شاهد رشد حجم معاملات در پلتفرم بَکت هستیم. این بار نیز همین اتفاق رخ داد و با رشد چند ساعته قیمت از 6400 دلار به 7376 دلار، حجم معاملات در بکت نیز توانست رکورد خود را جابجا کند.

تعداد 6321 بیت کوین در کمتر از 24 ساعت در پلتفرم بَکت معامله شد و به نظر می‌رسد که بکت موفق شده است جایگاه خود را در میان صنعت ارز دیجیتال تثبیت کند.

در این بین برخی شرکت‌ها هستند که قصد دارند با بکت رقابت نمایند. دو روز پیش و در 26ام آذر بود که شرکت ErisX به دومین شرکت ارائه خدمات معاملات آتی بیت کوین پس از بکت تبدیل شد.

قابل ذکر است که رئیس اجرایی پلتفرم بَکت “کلی لوفلر” طبق اعلام فرماندار ایالت جورجیای آمریکا در روز 14 آذر ماه سال جاری به عنوان سناتور این ایالت انتخاب شد. به نظر می‌رسد که وجود چنین فردی در مجلس سنای آمریکا می‌تواند امتیاز خوبی برای صنعت ارزهای دیجیتال باشد.

پلتفرم بکت زیر مجموعه صرافی بین قاره‌ای (ICE) است. صرافی بین قاره‌ای مسئول و گرداننده بورس اوراق بهادار نیویورک و چندین بورس و صرافی معتبر در سطح دنیا است. بنابراین، این صرافی از همان زیرساخت های بازار قرارداهای آتی برای پلتفرم بَکت نیز استفاده می کند.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط