تحلیل قیمت بیت کوین و آلت کوین های بازار ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت آلت کوین ها

در تحلیل قیمت بیت کوین و تحلیل قیمت آلت کوین های برتر بازار ارزهای دیجیتال، از روز گذشته، لایت کوین، بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و ریپل در مجموع 3.61٪ کاهش قیمت داشته اند.

اولین حرکت مربوط به لایت کوین بوده که قیمت آن در حال حاضر حدود 42.958656 دلار است که بازده -1/97 درصدی را نسبت به روز قبل بهمراه داشته است. در میان این 5 ارز دیجیتال برتر بازار، اتریوم بدترین عملکرد را داشته که با افت 7.05 درصدی، قیمت آن به حدود 132.68 دلار رسیده است. هیچکدام از این کوین ها افزایش قیمت نداشته اند، که موج نزولی قرار گرفته روی کل بازار را نشان میدهد.

قیمت بیت کوین و آلت کوین های بازار ارزهای دیجیتال

الگوهای قیمتی که باید مراقب آنها باشید

توکن XRP ریپل، بیت کوین و اتریوم نیز حرکات غیرمعقولی داشتند، به این معنا که در تحلیل قیمت آلت کوین ها در محدوده و رنج گسترده تری معامله شدند. اینکه چه عاملی باعث این حرکات قیمت شده است ارزش بررسی کردن دارد. معامله گران تکنیکال نیز بهتر است تغییرات زیر را در عملکرد قیمت مد نظر قرار دهند:

توکن XRP ترند و روند مشخصی ندارد. بنابراین شاید بهتر باشد از سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال خودداری کنید.

اگر آلت کوین هایی که روند نزولی دارند مد نظر شما هستند، بهتر است لایت کوین، بیت کوین و اتریوم را درنظر بگیرید. این ارزهای دیجیتال طی 14 روز گذشته روند نزولی آشکاری داشته اند. بنابراین ممکن است موقعیت شورت سلینگ یا فروش مناسب باشد.

داده های تراکنش های با ما چه میگویند؟

اتریوم در 24 ساعت گذشته، 628،322 تراکنش را در بلاکچین خود به ثبت رسانده است. این آلت کوین یکی از بهترین های گروه ارزهای دیجیتال برتر بازار است و حدود 91٪ بیشتر از بیت کوین تراکنش دارد. کارمزد معاملات اتریوم کمتر از بیت کوین است. این امر به خودی خود میتواند حاکی از این باشد که کارمزد معاملاتی، یکی از دلایل اصلی ترجیح کاربران به معامله با اتریوم نسبت به بیت کوین است.

روز گذشته، بیت کوین ارز دیجیتالی بود که بیشترین معاملات را در بلاکچین خود دارا بوده است. بزرگترین معامله در بلاکچین بیت کوین، 79،684،952 دلار آمریکا ارزش داشته است. ارزش در گردش کلی بیت کوین ها در حال حاضر تقریبا 124.58 میلیارد دلار آمریکاست، بدین معنی که بیت کوین حدود 67.27٪ کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. سرمایه گذاری کلی بیت کوین طی دو هفته گذشته روند نامشخصی داشته و بین 66.4 درصد به 67.27 درصد متغیر بوده است.

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط