نظر 5 تحلیل‌گر برتر فعال در توئیتر در مورد وضعیت فعلی بیت کوین

قیمت بیت کوین و اتریوم

با شکسته شدن مقاومت 7800 دلاری و افزایش نوسانات قیمت بیت کوین ، تحلیل‌گران مطرح فعال در فضای توئیتر نظر خود را در مورد روند احتمالی بیت‌کوین منتشر کرده اند.

کاربر DonAlt معتقد است که در یک روند صعودی قوی قرار گرفته‌ایم. وی بر این باور است که قیمت احتمالا اصلاحاتی را تا حمایت‌های خود انجام دهد، اما تا زمانی که زیر قیمت 7500 دلار بسته نشود روند صعودی ادامه خواهد داشت:

اما سایر کاربران هنوز در مورد روند صعودی بیت‌کوین مردد هستند. هنوز سطوحی وجود دارند که در صورت افت قیمت بیت کوین به زیر این سطوح، روند نزولی تایید خواهد شد. البته در حال حاضر چند شانس برای شکسته شدن مقاومت‌ها و شروع روند صعودی وجود دارد. لوک مارتین با نام کاربری VentureCoinist نسبت به روند صعودی بیت کوین در صورت بسته شدن قیمت بالای سطح 7600 دلار خوشبین است:

کاربر CryptoBrib معتقد به روند صعودی قیمت بیت کوین در دراز مدت است. وی معتقد است که در حال حاضر فروش بیت‌کوین می‌تواند بزرگترین اشتباه باشد:

برخی از کاربران نیز معتقدند که روند صعودی هفته گذشته بیت‌کوین فروکش کرده است و ما شاهد یک روند خنثی در ادامه راه خواهیم بود. جاش ریجر با نام کاربری Josh_Rager نسبت به روند صعودی بیت کوین مردد است. وی از معامله‌گران خواسته که صبور باشند، زیرا احتمالا بیت کوین شروع به نوسان در یک بازه محدود کند. هر وقت که ما یک شکست رو به بالا را مشاهده نمودیم، موج صعودی بعدی قیمت بیت کوین آغاز خواهد شد.

ممکن است که آلت کوین ها وارد بازی شوند. روز گذشته شاهد جهش قیمت لایت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین اس وی و برخی دیگر از آلت کوین ها بودیم. کاربر Willy Woo معتقد است که بیت کوین نیز همانند لایت کوین به زودی شاهد یک پرش قیمتی دیگر خواهد بود. به عبارتی، وی معتقد است که در حال حاضر بیت‌کوین در فاز تجمیع قرار گرفته است:

همانطور که مشخص است، تحلیلگران نظرات متفاوتی نسبت به قیمت بیت کوین دارند. برخی نیز با استناد به قیمت تمام شده 7000 دلاری استخراج بیت کوین پس از هاوینگ اردیبهشت ماه، مدعی هستند که بعید است قیمت این ارز به زیر 7000 دلار افت کند. نظر شما چیست؟

0
بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط